Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
YouTube
BIP

Spotkajmy się na Pilskiej Biesiadzie Pokoleniowej

Data: 06-08-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

 Spotkajmy się na Pilskiej Biesiadzie Pokoleniowej Już w najbliższy czwartek, 9 sierpnia, kolejne wyjątkowe wydarzenie na stadionie przy ul. Okrzei w Pile. O godz. 17. rozpocznie się tu Pilska Biesiada Pokoleniowa, na którą zapraszamy całe rodziny: dzieci, rodziców i dziadków, znajomych ze szkolnej ławki, sąsiadów, znajomych z pracy. Oprócz fantastycznej atmosfery, długich rozmów, zapewniamy mnóstwo atrakcji i to ZA DARMO! Organizatorem jest Powiat Pilski i Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pile.   
- Motto przewodnie jest takie, by spotkali się tu mieszkańcy Piły i miło spędzili ze sobą czas. Będzie można skorzystać z wielu atrakcji zarówno sportowych, rekreacyjnych, jak i rozrywkowych. Ale będzie to również okazja do wzajemnego poznania się, a być może także do odnowienia dawnych znajomości, spotkania kogoś, z kim przed laty straciło się kontakt. Pamiętamy historię naszego miasta, pamiętamy dawne zakłady pracy, które dzisiaj już nie istnieją, bądź funkcjonują w przeobrażonej formie. Mogą się więc także spotkać dawni i obecni ich pracownicy – zachęca Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski. 

Cykl podobnych spotkań, ale w znacznie ograniczonej formie już od kilku miesięcy na stadionie organizuje Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pile. Spotkania są tematyczne, przybywają na nie policjanci, strażacy i zawsze towarzyszy im dobra zabawa. Dlatego to właśnie UTW będzie współorganizatorem czwartkowej biesiady.
-  To spotkanie będzie wyjątkowe o znacznie szerszym charakterze. Powiadomiliśmy wszystkich kolegów i koleżanki z senioralnych organizacji, żeby w najbliższy czwartek byli razem z nami na biesiadzie. Ich obecność jest dla nas bardzo ważna, bowiem my się integrujemy i poszerzamy swoje grono znajomychzaprasza Bogumiła Cybulska, prezes UTW w Pile.
Każdy kto czuje się także samotny, młody czy starszy wiekiem, tego dnia powinien przybyć na Pilską Biesiadę Pokoleniową, a na pewno nie pożałuje.    
 
ZAPEWNIAMY NASTĘPUJĄCE ATRAKCJE:
- dmuchane zamki dla dzieci
- mega bańki mydlane,
- dobry poczęstunek,
- przejazdy bryczką,
- wspólne ćwiczenia przy muzyce,
- porady zdrowotne dla każdego: mierzenie ciśnienia, poziomu tłuszczu, cukru we krwi,
- porady rzecznika praw konsumentów i policjantów,
- koncert disco polo zespołu AM i tańce,
- konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.