Turniej kręglarski w prezencie na Dzień Dziecka

Data: 07-06-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Turniej kręglarski w prezencie na Dzień Dziecka Stowarzyszenie SPRAWNI RAZEM z Aleksandrą Błażejewską na czele zorganizowało kolejne wydarzenie dla swoich  podopiecznych. Tym razem młodzież spotkała się w klubie Bowling, gdzie z okazji Dnia Dziecka tradycyjnie rozegrano Turniej Kręglarski.
W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkół w Pile, Wągrowcu, Starej Łubiance i Gębicach. Młodzież rywalizowała na dobrze im znanych torach, a umiejętności im nie brakowało. Tę sympatyczną imprezę wsparł finansowo Powiat Pilski, a otworzył ją starosta pilski Eligiusz Komarowski, honorowy patron przedsięwzięcia:
- Ktoś z was uzyska dziś więcej punktów od innych, ale zwycięzcami jesteście wszyscy. Gratuluję udziału i życzę miłej zabawy – powiedział do uczestników.

Zmagania, mimo że miały charakter towarzyski, stały na wysokim poziomie. Miło było patrzeć, jak młodzi sportowcy zdobywają dziesiątki punktów. A później zadowoleni odbierają nagrody. Brawa należą się wszystkim!

Zwycięzcy Turnieju Kręglarskiego z okazji Dnia Dziecka:
- dziewczęta młodsze – Izabela Żymek (ZSG w Pile)
- dziewczęta starsze – Monika Pruszińska (SOSW w Pile)
- chłopcy młodsi – Damian Bielecki (SOSW w Wągrowcu)
- chłopcy starsi – Szymon Dąbkiewicz (WSCEiT w Starej Łubiance)
- drużynowo dziewczęta: ZSG w Pile
- drużynowo chłopcy: SOSW w Wągrowcu