Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
BIP

Uczniowie z Rzadkowa w Starostwie Powiatowym w Pile

Data: 04-06-2018    Drukuj     Udostępnij

Uczniowie z Rzadkowa w Starostwie Powiatowym w Pile To było niezwykle miłe spotkanie. 4 czerwca Starostwo Powiatowe w Pile odwiedzili: Karol, Artur, Mateusz, Waldemar, Kubuś i Piotr – uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Rzadkowie.

Gości przywitał Przemysław Pochylski, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Pilskiego, wyjaśnił też jak funkcjonuje Starostwo Powiatowe w Pile.
Potem uczniowie odwiedzili kilka wydziałów, gdzie byli niezwykle miło przyjęci. Spodobała im się nawet praca biurowa. Zresztą szybko nauczyli się obsługi kserokopiarki, pieczętowali swoje kopie, a na Sali sesyjnej próbowali swoich sił jako mówcy. Po zwiedzeniu budynku gości przyjął starosta pilski Eligiusz Komarowski. Uczniowie natychmiast zasypali go pytaniami....o boks! Znali bowiem pasję starosty pilskiego. Oczywiście były również prezenty, uściski dłoni i wspólne zdjęcia. Na koniec usłyszeliśmy wspaniałe: Dziękujemy!

- Starostwo Powiatowe w Pile jest otwarte dla mieszkańców, nie tylko kiedy mają potrzebę załatwić urzędową sprawę. To nie była pierwsza taka wizyta i na pewno nie ostatnia - podsumował starosta pilski Eligiusz Komarowski.