Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
BIP

Zapraszamy na bezpłatne znakowanie rowerów. Będzie dużo atrakcji i niespodzianek

Data: 09-05-2018    Drukuj     Udostępnij

Zapraszamy na bezpłatne znakowanie rowerów. Będzie dużo atrakcji i niespodzianek Starosta pilski Eligiusz Komarowski serdecznie zaprasza na kolejną edycję akcji znakowania rowerów, która odbędzie się 19 maja przed Starostwem Powiatowym w Pile, w godzinach od 11. do 17.

Znakowanie rowerów będzie bezpłatnie. Dokonają tego fachowo funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile – partner naszej akcji. Każdy rower dostanie swoje oznaczenie, zostanie sfotografowany i wprowadzony do policyjnej bazy. Takie oznakowanie zabezpiecza go w przypadku kradzieży.  

Ale na tym nie koniec. Partnerem naszej akcji promującej bezpieczeństwo oraz zdrowy sportowy styl życia, jakim bez wątpienia jest jazda na rowerze, będzie również Skoda AutoPark Piła. W związku z tym będzie wiele dodatkowych atrakcji. Dla odwiedzających będą konkursy z nagrodami, a jedną z nich: możliwość wygrania zatankowanej ŠKODA Polska na weekend.

To jeszcze nie wszystko! Przygotowaliśmy także wiele rowerowych gadżetów, które będziemy rozdawać wśród cyklistów: kamizelki, dzwonki do rowerów i wiele innych.
Wierzymy, że podniosą one poziom bezpieczeństwa rowerzystów na drodze, a taki jest cel, jaki przyświeca naszej akcji.