Miasto po raz trzeci

Data: 05-10-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Miasto po raz trzeci

Nie udała się Powiatowi Pilskiemu próba rewanżu za ubiegłoroczną przegraną po rzutach karnych. Miasto Piła zwyciężyło 2:1, strzelając decydującą bramkę kilka minut przed końcem spotkania. To trzecia wygrana drużyny Prezydenta w pięcioletniej historii współzawodnictwa. Spotkanie było zacięte, ale toczyło się w przyjaznej atmosferze, w związku z czym sędzia spotkania – doskonale znany w sportowym światku Mariusz Markowski – nie miał tego dnia wiele pracy. Przed meczem oraz podczas gry Lech Kujawiński prowadził licytacje na rzecz Warsztatów Terapii Zajęciowej „Caritas”. Opiekunowie oraz ich podopieczni z pilskiej placówki byli bardzo wdzięczni uczestnikom aukcji za szczodrość i otwarte serca.

Gratulujemy zwycięzcom, obiecując, że za rok znów powalczymy o wygraną. Może z lepszym skutkiem...