Czas na Targi!

Data: 22-10-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Czas na Targi!

Wystawcy już przygotowani, stoiska ustawione, przed nami oczekiwanie na godzinę „zero”. W najbliższą środę rozpoczną się w Poznaniu Targi Regionów i Produktów Turystycznych „Tour Salon 2012”. W ciągu czterech dni na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można zapoznać się z ofertą kilkuset wystawców z kilkudziesięciu krajów. Nie zabraknie również stoiska powiatu pilskiego, który – po raz pierwszy w historii – będzie się promował wspólnie z wszystkimi gminami znajdującymi się na jego obszarze.

Krajem partnerskim tegorocznych Targów będzie Palestyna, natomiast partnerskim regionem – Małopolska. Tradycyjnie dwa pierwsze dni są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów z branży, natomiast dwa ostatnie – piątek i sobota – zostaną otwarte dla publiczności. Wzorem lat ubiegłych, organizatorzy spodziewają się kilkudziesięciu tysięcy zwiedzających. Więcej informacji o zbliżającym się wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej: www.tour-salon.pl.