Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
BIP

Nagrody Starosty Pilskiego w dziedzinie sportu

Data: 11-12-2017    Drukuj     Udostępnij

Nagrody Starosty Pilskiego w dziedzinie sportu Trwa nabór wniosków o przyznanie nagród Starosty Pilskiego w dziedzinie sportu. Stosowne wnioski można składać do 31 grudnia 2017 roku.

W mijającym roku zawodnicy z terenu Powiatu Pilskiego osiągali wiele znaczących wyników, także na arenach międzynarodowych. Dlatego zachęcam Prezesów Klubów do składania wniosków o przyznanie nagród w tej dziedzinie. Ta forma nagrodzenia osób związanych ze sportem skierowana jest, zarówno w stronę zawodników, jak i trenerów oraz działaczy sportowych. Wierzę, że do komisji, która zajmie się rozpatrywaniem wniosków, wpłynie wiele propozycji – mówi Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski.

Prawo zgłaszania kandydatów do nagród i wyróżnień mają stowarzyszenia i kluby sportowe posiadające swoją siedzibę na terenie Powiatu Pilskiego oraz członkowie Zarządu Powiatu w Pile. Szczegółowe zasady przyznawania i wnioskowania o doroczne nagrody Starosty Pilskiego określa
- uchwała nr XIII.93.2015 Rady Powiatu w Pile z dnia 29 października 2015 r. w sprawie ustalenia „Regulaminu przyznawania nagród i wyróżnień Starosty Pilskiego za wybitne osiągnięcia sportowe” zmieniona uchwałą Rady Powiatu z dnia z dnia 31 sierpnia 2017 r.

Rozpatrywane będą tylko wnioski, które wpłyną w terminie i spełnią wymagania formalne.

Więcej informacji pod numerem telefonu 67 210 93 99 lub adresem e-mail sport@powiat.pila.pl
 
Poniżej wniosek do pobrania.
 
PLIKI DO POBRANIA