Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
BIP

Na Górze zagra z Czesławem Mozilem. Jeszcze są bilety!

Data: 01-12-2017    Drukuj     Udostępnij

Na Górze zagra z Czesławem Mozilem. Jeszcze są bilety!
Informowaliśmy już o wyjątkowym koncercie zespołu Na Górze, który we wtorek, 5 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra” wystąpi razem z Czesławem Mozilem. Początek o godzinie 19:00. Wydarzenie ubarwi solowy występ artysty pod nazwą „Czesław Śpiewa Solo Act”. Koncert organizują: Stowarzyszenie w Rzadkowie, Stowarzyszenie Na Górze i MDK w Pile. Honorowy patronat nad imprezą sprawują Eligiusz Komarowski – Starosta Pilski i Fundacja Słoneczko.

Koncert ma wymiar charytatywny: zbierane będą fundusze na rzecz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie, wśród których są dwaj muzycy grupy Na Górze: wokalista Adam i perkusista Robert. Zbiórka społeczna odbędzie się przed wejściem do sali. Minimalna kwota wpłaty wynosi 40 zł. Chętni do wspólnej zabawy powinni do 4 grudnia wysłać swoje imię i nazwisko na adres: koncert.nagorze@wp.pl i oczekiwać na zwrotnego maila.

Zespół Na Górze istnieje od 23 lat i bezkompromisowo udowadnia, że osoby z niepełnosprawnościami mogą być pełnosprawnymi artystami. „To nie jest zespół stworzony dla terapii. Chyba że mówimy o terapii dla publiczności” – twierdzą jego członkowie. W sierpniu 2016 roku grupa otrzymała na rok Złotego Gołębia – przechodnią statuetkę Organizacji Narodów Zjednoczonych. Do tej pory Na Górze wydał sześć płyt.

Czesław Mozil to polski piosenkarz, kompozytor i akordeonista. Jest absolwentem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej (w Danii mieszkał ponad dwie dekady). Osobowość telewizyjna, jeden z najbardziej charakterystycznych muzyków ostatnich lat.
Przypominamy: wtorek, 5 grudnia 2017 roku, godz. 19:00 – jedyny taki koncert – Na Górze i Czesław Mozil na deskach jednej sceny! To warto zobaczyć!