Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
YouTube
BIP

Ponownie ogłaszamy CZADowy Konkurs!

Data: 20-11-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Ponownie ogłaszamy CZADowy Konkurs!
Pierwsza edycja CZADowego Konkursu pokazała, że pomysł był ze wszech miar trafiony. Przedsięwzięcie spotkało się z dużym zainteresowaniem, dlatego decyzja o kontynuacji nie należała do trudnych. Druga edycja już się rozpoczęła. Zainaugurowało ją podpisanie przez starostę pilskiego Eligiusza Komarowskiego, wicestarostę Stefana Piechockiego oraz komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pile bryg. Rafała Mrowińskiego programu edukacyjnego, dotyczącego bezpieczeństwa pożarowego. Konkurs jest integralną częścią tego programu. Wydarzenie, któremu przyświeca hasło „NIE dla czadu”, realizuje Starostwo we współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pile.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców powiatu pilskiego, którzy:
  • w czasie jego trwania prawidłowo wypełnią ankietę konkursową i złożą ją osobiście w siedzibie Starostwa;
  • bądź za pośrednictwem poczty na adres: Starostwo Powiatowe w Pile, al. Niepodległości 33/35, 64-920 Piła, z dopiskiem „CZADowy konkurs”- decyduje data wpływu do Starostwa;
  • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, bądź uzyskają zgodę opiekuna prawnego.
-  Zależy nam, aby w zabawie wzięło udział jak najwięcej osób. Pytania nie powinny być przeszkodą, ponieważ są bardzo łatwe. Chcemy w ten sposób propagować wiedzę na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą tlenek węgla, czyli czad. Nagrodami są czujki tlenku węgla. Taka czujka choć niewielka, ma bardzo poważne zadanie do spełnienia: ostrzega przed śmiertelnym zagrożeniem – informuje Eligiusz Komarowski, starosta pilski. 

Konkurs trwa do 30 kwietnia przyszłego roku, a nagrody będą losowane co miesiąc. Zapraszamy do udziału!

Poniżej ankieta konkursowa oraz regulamin konkursu.

 
PLIKI DO POBRANIA