Marszałek ogłasza konkurs „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski”

Data: 24-08-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Marszałek ogłasza konkurs „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski”
Dołącz do liderów innowacji w Wielkopolsce! Mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa wielkopolskiego mogą wziąć udział w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego: „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski”.

- Serdecznie zachęcam do udziału w tym doskonale zorganizowanym przedsięwzięciu. Jest to świetna okazja, żeby wypromować własną działalność. Mamy wiele wspaniałych przedsiębiorstw, które warto pokazać szerszemu spektrum odbiorców z korzyścią dla obu stron – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski. 

Nagradzane będą przedsiębiorstwa za innowacyjne rozwiązania wdrożone do swojej oferty: produkty lub usługi w sześciu kategoriach, zgodnie z funkcjonującymi sześcioma inteligentnymi specjalizacjami dla Wielkopolski:
  • „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”,
  • „Wnętrza przyszłości”,
  • „Przemysł jutra”,
  • „Wyspecjalizowane procesy logistyczne”,
  • „Rozwój oparty na ICT”,
  • „Nowoczesne technologie medyczne”.
Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 120 000,00 PLN oraz pakiety promocyjne o łącznej wartości 90 000,00 PLN.

Nabór wniosków prowadzony jest do 11 września 2017 r., do godziny 15:30.

Organizatorem Konkursu jest Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.
Szczegóły Konkursu wraz z regulaminem znajdują się na stronie internetowej pod adresem:  www.umww.pl oraz www. iw.org.pl. Do dyspozycji pozostaje Biuro Organizatora znajdujące się w Departamencie Gospodarki: tel.: 61 626 62 40, e-mail: drg.sekretariat@umww.pl