Pilskie gwiazdy zabłysły

Data: 04-03-2013    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Pilskie gwiazdy zabłysły

Syriusz, najjaśniejsza gwiazda nocnego nieba, kilka lat temu przysłużył się w inny sposób – jego nazwą ochrzczono wyróżnienie przyznawane przez Prezydenta Miasta Piły. Drugiego marca, dwa dni przed jubileuszem pięćsetlecia potwierdzenia praw miejskich stolicy naszego powiatu, włodarz grodu Staszica wręczył statuetki zasłużonym osobom za osiągnięcia w 2012 roku. Uroczystość odbyła się w Regionalnym Centrum Kultury.

Oto lista nagrodzonych:

Laureat: Barbara Tokarska
Nominowani: Celmar Cafe, Coffed BDH,  Pilmasz, Polster S.C.

Laureat: Zbigniew Ryczek
Nominowani: Małgorzata Biała, Wojciech Beszterda, Sławomir Wegner

Lokalna społeczność
Laureat: pilscy restauratorzy