Zgodnie z tradycją

Data: 01-03-2013    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zgodnie z tradycją

Mały jubileusz obchodzi w tym roku Powiatowy Konkurs Wiedzy Konsumenckiej, który po raz piąty odbędzie się w pilskim Starostwie. Aleksandra Pęska, Rzecznik Konsumentów i główny organizator wydarzenia, liczy na udział około pięćdziesięciu uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych. Najlepsi z nich mogą z kolei liczyć na atrakcyjne nagrody. Konkurs jest jednocześnie formą kwalifikacji do IX Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej. W poprzednich latach reprezentanci naszego powiatu zajmowali w niej czołowe miejsca.

Tegoroczna edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy Konsumenckiej odbędzie się w piątek, 15 marca o godzinie 11:00. Przypomnijmy, że od trzydziestu lat w połowie marca obchodzimy Światowy Dzień Konsumenta.