55 lat ze Spółdzielnią

Data: 10-12-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

55 lat ze Spółdzielnią

Od ponad pół wieku Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa służy mieszkańcom Grodu Staszica. Jej pracownicy zajmują się nie tylko administrowaniem zasobami, ale również aktywnie działają w sferze kultury. Znakomitym przykładem jest tradycyjny osiedlowy festyn, który od wielu lat na Górnym, wraz z parafią i placówkami oświatowymi, PSM L-W przygotowuje z okazji Dnia Dziecka.

Podczas uroczystości upamiętniającej 55. rocznicę powstania instytucji honory gospodarza pełnił wieloletni prezes Spółdzielni, Lucjan Szutkowski. Na jego ręce gratulacje złożyli między innymi Przewodniczący Rady Powiatu Marian Martenka i Starosta Pilski Mirosław Mantaj. Przyłączamy się do powinszowań, życząc kolejnych wspaniałych jubileuszy.