Czas na Barbórkę!

Data: 10-12-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Czas na Barbórkę!

Od mszy świętej w kościele p.w. św. Stanisława Kostki w Pile rozpoczęła się piątkowa Barbórka, którą przygotowali Zarząd i pracownicy Poszukiwań Nafty i Gazu NAFTA S.A. w Pile. Zanim uroczystości przeniosły się do Regionalnego Centrum Kultury, bohaterowie spotkania złożyli kwiaty pod pomnikiem Stanisława Staszica, który geologii i górnictwu poświęcił wiele lat swojego życia.

Podczas Akademii grupa pracowników otrzymała odznaczenia i wyróżnienia. Nie zabrakło też okolicznościowych życzeń: - Od lat pilska „Nafta” to wspaniały ambasador naszego powiatu. Jestem przekonany, że Poszukiwania Nafty i Gazu w Pile nadal z powodzeniem będą go promowały. Mam nadzieję, że przyszły rok okaże pasmem zrealizowanych inwestycji oraz szeregu innych, mniejszych i większych sukcesów –napisał w liście gratulacyjnym dla Prezesa Zarządu Henryka Dytko Starosta Pilski Mirosław Mantaj.