Nie tylko o młodzieży

Data: 04-12-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Nie tylko o młodzieży

Kwestia funkcjonowania i finansowania Nadnoteckiego Szkolnego Związku Sportowego w Pile, zajmującego się organizacją zawodów dla ogromnej rzeszy uczniów z powiatu, była jednym z kilku tematów poruszonych w trakcie piątkowego spotkania Starosty Mirosława Mantaja z władzami gmin powiatu pilskiego. Zanim jednak Marek Święszkowski przedstawił sytuację w zarządzanym przez siebie Związku, głos zabrali Danuta Klawińska – Modzelewska i Antoni Flanc z Agencji Nieruchomości Rolnych. Goście ustosunkowali się do budzących wiele emocji spraw związanych z nieruchomościami w gminach, zarządzanymi przez ANR.  Z kolei o zmianach wynikających z planowanego na maj rozpoczęcia nadawania cyfrowego sygnału telewizyjnego w północnej części Wielkopolski opowiedziała obecnym Aleksandra Pęska, Powiatowy Rzecznik Konsumentów.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele ośmiu gmin powiatu pilskiego, w tym zastępca Prezydenta Piły Krzysztof Szewc, Wójt Szydłowa Dariusz Chrobak, Wójt Białośliwia Franciszek Tamas i Wójt Miasteczka Krajeńskiego Tadeusz Dąbrowski.