Darmowe zajęcia dla pań

Data: 14-12-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Darmowe zajęcia dla pań

Już wkrótce okazję do podniesienia swoich kwalifikacji będą miały pozostające obecnie bez zatrudnienia kobiety zamieszkujące powiat pilski. Bezpłatne szkolenia dla pań w wieku 45-64 lata w zakresie „Pracownik administracyjno – biurowy” będą odbywać się w Pile. Program realizuje Fundacja Familijny Poznań.

W ramach szkolenia organizatorzy oferują między innymi: doradztwo z zakresu autoprezentacji, doradztwo zawodowe, warsztaty motywacyjne i warsztaty technik pamięciowych. Uczestniczki mogą liczyć również na certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności, zwrot kosztów dojazdu, wyżywienie, a także staże zawodowe. Więcej wiadomości można zdobyć pod numerem telefonu: 61 843 63 04. Kolejne spotkania informacyjne odbędą się 19 grudnia o godz. 14:00 oraz 3 stycznia o godz. 15:00, każde z nich przy ul. Śródmiejskiej 16 w Pile (budynek TEB Edukacja).
Projekt współfinansuje Unia Europejska w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.