05.08 2017 Sport , Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Zlot Grupy BMW Piła

Zlot Grupy BMW Piła  Pierwsze Urodziny Grupy BMW PIŁA

Pierwsza impreza cykliczna pod nazwą URODZINY GRUPY BMW PIŁA odbędzie się w Pile na lotnisku przy hangarze nr 13. Impreza skierowana jest do każdego fana sportów motoryzacyjnych - szczególnie do posiadaczy pojazdów tylnonapędowych. Zamiarem imprezy jest promowanie naszej Grupy, regionu oraz driftingu (coraz bardziej popularnego). Uważamy, że można połączyć przyjemne z pożytecznym.
                Wstępnie uczestnictwo potwierdziło ok. 60 właścicieli pojazdów m.in.: z Chodzieży, Środy Wielkopolskiej, Śremu, Poznania, Nowego Tomyśla, Nakła, Międzychodu, Sierakowa i kilku innych miejscowości. Swoją obecność zadeklarował też Polski Związek Spadochronowy oddział Poznań, który wykona kilka skoków pokazowych.
Na imprezie zostaną przeprowadzone konkurencje sportowe m.in. pokaz driftu i pokaz mocy. Nie zabraknie atrakcji dla uczestników oraz publiczności, w tym dla najmłodszych. Wszystkie konkurencje motoryzacyjne odbędą się na zabezpieczonym i przygotowanym odpowiednio torze, a przejazdy będą kontrolowane oraz nadzorowane przez organizatorów.
                Impreza nie ma charakteru czysto sportowego, ponieważ jednym z głównych celów jest pomoc w rehabilitacji Martynki Bieckiej, 7-letniej mieszkanki Piły, która urodziła się z wieloma wadami: małogłowiem, agenezją ciała modzelowatego, zanikiem prawego nerwu wzrokowego, pachygyrią oraz padaczką. Martynka to pogodne dziecko, lecz nie chodzi, nie mówi, słabo widzi i wymaga stałej opieki. Chcemy dołożyć choć małą cegiełkę w rehabilitacji dziewczynki, aby mogła się kiedyś cieszyć życiem jak my wszyscy.
Jednym zdaniem, każdy znajdzie coś dla siebie.
Grupa BMW Piła

Organizator: Grupa BMW Piła