Imprezy sportowe, turystyczne i rekreacyjne, kwiecień 2015

Piłkarska klasa okręgowa: TP Polonia Piła – Łobzonka Wyrzysk
 
termin: 4.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16:00
miejsce: Piła, ul. Okrzei 4 – stadion
organizator: TP Polonia Piła
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska klasa okręgowa: Stella Białośliwie – Polonia Jastrowie
 
termin: 4.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16:00
miejsce: stadion w Białośliwiu
organizator: Stella Białośliwie
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska klasa okręgowa: Unia Ujście – Orzeł Osiek
 
termin: 4.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16:00
miejsce: stadion w Ujściu
organizator: Unia Ujście
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska klasa okręgowa: Pogoń Łobżenica – Zjednoczeni Kaczory
 
termin: 4.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16:00
miejsce: stadion w Łobżenicy
organizator: Pogoń Łobżenica
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Powiatowy Finał Gimnazjów w Unihokeju Dziewcząt
 
termin: 8.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 9:00
miejsce: Gimnazjum w Kaczorach
organizator: Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy w Pile
informacja: 67 210 52 87
 
Piłkarski Puchar Polski: Orkan Śmiłowo – Lubuszanin Trzcianka
 
termin: 8.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 17:30
miejsce: stadion w Śmiłowie
organizator: Orkan Śmiłowo
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarski Puchar Polski: Unia Ujście – Iskra Szydłowo
 
godz. rozpoczęcia: 17:30
miejsce: stadion w Ujściu
organizator: Unia Ujście
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Inauguracja strzeleckiego sezonu sekcji im. Janka Kosa
 
termin: 09.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16.00
miejsce: Klub Seniora w Pile
organizator: Regionalne Centrum Kultury – Fabryka Emocji w Pile
informacja: 67 210 50 07, 67 210 50 04, 67 215 74 28
 
Powiatowy Finał Szkół Podstawowych w Unihokeju Chłopców
 
termin: 10.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 9:00
miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5 w Pile
organizator: Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy w Pile
informacja: 67 210 52 87
 
Piłkarska klasa okręgowa: Zjednoczeni Kaczory – Unia Ujście
 
termin: 11.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16:00
miejsce: stadion w Kaczorach
organizator: Zjednoczeni Kaczory
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska klasa okręgowa: Orzeł Osiek – Włókniarz Okonek
 
termin: 11.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16:00
miejsce: stadion w Osieku
organizator: Orzeł Osiek
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska klasa okręgowa: Orkan Śmiłowo – Sparta Złotów
 
termin: 12.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 15:00
miejsce: stadion w Śmiłowie
organizator: Orkan Śmiłowo
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska klasa okręgowa: GLKS Wysoka – Stella Białośliwie
 
termin: 12.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 15:00
miejsce: stadion w Wysokiej
organizator: GLKS Wysoka
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska A klasa: Błyskawica Nieżychowo – Sokół Kościerzyn Wielki
 
Termin: 12.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 15:00
miejsce: stadion w Nieżychowie
organizator: Błyskawica Nieżychowo
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska A klasa: Noteć Dziembowo – Noteć Miasteczko Krajeńskie
 
Termin: 12.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 15:00
miejsce: stadion w Dziembowie
organizator: Noteć Dziembowo
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska B klasa: Korona Dębno – Piast Złotów
 
Termin: 12.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 15:00
miejsce: stadion w Dębnie
organizator: Korona Dębno
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska B klasa: Legion Krępsko – GTS Lipka
 
Termin: 12.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 15:00
miejsce: stadion w Krępsku
organizator: Legion Krępsko
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska klasa okręgowa: Pogoń Łobżenica – TP Polonia Piła
 
termin: 12.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16:00
miejsce: stadion w Łobżenicy
organizator: Pogoń Łobżenica
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Powiatowy Finał Gimnazjów w Unihokeju Chłopców
 
termin: 13.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 13:00
miejsce: Gimnazjum w Kaczorach
organizator: Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy w Pile
informacja: 67 210 52 87
 
Remibrydż, cz. 1
 
termin: 14.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 15.00
miejsce: Klub Seniora w Pile
organizator: Regionalne Centrum Kultury – Fabryka Emocji w Pile
informacja: 67 210 50 07, 67 210 50 04, 67 215 74 28
 
Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa Szkół w Biegach Przełajowych
 
termin: 15.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 10:00
miejsce: tereny za halą sportową MOSiR w Pile
organizator: Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy w Pile
informacja: 67 210 52 87
 
Piłkarska klasa okręgowa: Unia Ujście – Pogoń Łobżenica
 
termin: 15.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 17:30
miejsce: stadion w Ujściu
organizator: Unia Ujście
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
PGNiG Nafta Piła – BKS Bielsko - Biała
 
termin: 15.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 18:00
miejsce: hala widowiskowo – sportowa MOSiR w Pile, ul. Żeromskiego 90
organizator: PGNiG Nafta Piła
informacja: 67 349 16 05
 
I Rajd Rowerowy „Dziewiątka Powiatu Pilskiego”
 
termin: 18-19.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: według ustaleń
miejsce: Piła - Ujście
organizator: Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze oddział w Pile
informacja: 67 212 44 30
 
Piłkarska klasa okręgowa: TP Polonia Piła – Polonia Jastrowie
 
termin: 18.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16:00
miejsce: Piła, ul. Okrzei 4 – stadion
organizator: TP Polonia Piła
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska klasa okręgowa: Stella Białośliwie – Orkan Śmiłowo
 
termin: 18.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16:00
miejsce: stadion w Białośliwiu
organizator: Stella Białośliwie
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska A klasa: Noteć Miasteczko Krajeńskie – Błyskawica Nieżychowo
 
Termin: 18.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16:00
miejsce: stadion w Miasteczku Krajeńskim
organizator: Noteć Miasteczko Krajeńskie
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska A klasa: Błyskawica Bronisławki – Kłos Budzyń
 
Termin: 19.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 13:00
miejsce: stadion w Bronisławkach
organizator: Błyskawica Bronisławki
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska A klasa: Noteć Dziembowo – Zryw Sypniewo
Termin: 19.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 15:00
miejsce: stadion w Dziembowie
organizator: Noteć Dziembowo
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska A klasa: Sokół Kościerzyn Wielki – Orzeł Scholastykowo
 
Termin: 19.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 15:00
miejsce: stadion w Kościerzynie
organizator: Sokół Kościerzyn Wielki 
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska B klasa: ZKS Zelgniewo – Unia Bartoszkowo
Termin: 19.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 15:00
miejsce: stadion w Zelgniewie
organizator: ZKS Zelgniewo
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska klasa okręgowa: Łobzonka Wyrzysk – GLKS Wysoka
 
termin: 19.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 17:00
miejsce: stadion w Wyrzysku
organizator: Łobzonka Wyrzysk
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Każdy kto z nami strzela ma w sobie coś z Wilhelma Tella – konkurs sekcji im. Janka Kosa
 
termin: 23.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16.00
miejsce: Klub Seniora w Pile
organizator: Regionalne Centrum Kultury – Fabryka Emocji w Pile
informacja: 67 210 50 07, 67 210 50 04, 67 215 74 28
 
VII Papieski Bieg Przełajowy (w ramach cyklu „Biegaj z nami 2015”)
(Impreza organizowana z udziałem środków budżetu Powiatu Pilskiego)
 
termin: 25.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 12:00
trasa: Skrzatusz – Stara Łubianka <7,5 km>
organizator: Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
informacja: 507 80 86 86
 
Piłkarska klasa okręgowa: Unia Ujście – TP Polonia Piła
termin: 25.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16:00
miejsce: stadion w Ujściu
organizator: Unia Ujście
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska klasa okręgowa: Zjednoczeni Kaczory – Sparta Złotów
 
termin: 25.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16:00
miejsce: stadion w Kaczorach
organizator: Zjednoczeni Kaczory
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska klasa okręgowa: Orzeł Osiek – Stella Białośliwie
 
termin: 25.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16:00
miejsce: stadion w Osieku
organizator: Orzeł Osiek
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Victoria Piła – Kolejarz Rawicz
 
termin: 26.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: według ustaleń
miejsce: Piła, ul. Bydgoska – stadion
organizator: KŻ Victoria Piła
informacja: 664 265 782
 
Piłkarska A klasa: KS Leżenica – Gryf Zofiowo
 
Termin: 26.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 14:00
miejsce: stadion w Leżenicy
organizator: KS Leżenica
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska B klasa: Korona Dębno – Legion Krępsko
 
Termin: 26.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 14:00
miejsce: stadion w Dębnie
organizator: Korona Dębno
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska B klasa: Leśni Zawada – Fortuna Biała
 
Termin: 26.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 14:00
miejsce: stadion w Zawadzie
organizator: Leśni Zawada
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska klasa okręgowa: Orkan Śmiłowo – Łobzonka Wyrzysk
 
termin: 26.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 15:00
miejsce: stadion w Śmiłowie
organizator: Orkan Śmiłowo
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska klasa okręgowa: GLKS Wysoka – Polonia Jastrowie
 
termin: 26.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 15:00
miejsce: stadion w Wysokiej
organizator: GLKS Wysoka
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska A klasa: Błyskawica Nieżychowo – Noteć Dziembowo
 
Termin: 26.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 15:00
miejsce: stadion w Nieżychowie
organizator: Błyskawica Nieżychowo 
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Piłkarska klasa okręgowa: Pogoń Łobżenica – Włókniarz Okonek
 
termin: 26.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 16:00
miejsce: stadion w Łobżenicy
organizator: Pogoń Łobżenica
informacja: 67 215 49 98 – OZPN Piła
 
Turniej brydżowy
 
termin: 27.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 14.00
miejsce: Klub Seniora w Pile
organizator: Regionalne Centrum Kultury – Fabryka Emocji w Pile
informacja: 67 210 50 07, 67 210 50 04, 67 215 74 28
 
Remibrydż, cz. 2
 
termin: 28.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: 15.00
miejsce: Klub Seniora w Pile
organizator: Regionalne Centrum Kultury – Fabryka Emocji w Pile
informacja: 67 210 50 07, 67 210 50 04, 67 215 74 2
 
Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na Żużlu
 
termin: 30.04.2015 r.
godz. rozpoczęcia: według ustaleń
miejsce: Piła, ul. Bydgoska – stadion
organizator: KŻ Victoria Piła
informacja: 664 265 782