Biegaj z nami

Biegaj z nami
wtorek, 5 kwietnia 2016
NOWA STRONA CYKLU – ZAPRASZAMY!

 

 

Chcąc wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, Drodzy Biegacze, usilnie pracujemy nad nową stroną internetową, opisującą wyłącznie cykl „Biegaj z nami”. Uzupełniliśmy już galerię i klasyfikację z lat poprzednich. Na bieżąco staramy się uzupełniać kolejne działy. Od teraz wszystkich zainteresowanych biegami w powiecie pilskim z radością odsyłamy pod adres:

www.biegajznami.pila.pl


czwartek, 17 grudnia 2015
Biegaj z nami 2015: czas na podsumowanie

Szósta edycja cyklu „Biegaj z nami” przeszła do historii. Znów było pięknie i radośnie. Dopisali biegacze, których z roku na rok przybywa. Cieszy to, że przedsięwzięcie spotyka się ze stale rosnącym zainteresowaniem. Dzięki temu organizatorzy wciąż odnajdują w sobie motywację do działania. To dobrze, jeśli jest dla kogo pracować.


Biegaj z nami  (jpg, kolory CMYK).jpg
czwartek, 10 grudnia 2015
PODSUMOWANIE CYKLU

Serdecznie zapraszamy Szanownych Laureatów cyklu na podsumowanie tegorocznych zmagań. Czekamy na Was w czwartek, 17 grudnia o godzinie 13:00. Miejsce: Starostwo Powiatowe w Pile. Do miłego zobaczenia!


IMG_0904.JPG
czwartek, 12 listopada 2015
Rekordowy Bieg Niepodległości

Tak licznej grupy biegaczy podczas listopadowego święta jeszcze nie było. IX Bieg Niepodległości ukończyły 653 osoby i jest to znacznie więcej niż w poprzednich latach.


Bieg Niepodległości 11 listopada 2015 - mapka
poniedziałek, 2 listopada 2015
Bieg Niepodległości: ponad czterystu chętnych!

Trwają zapisy na IX Bieg Niepodległości – ostatni etap tegorocznego cyklu „Biegaj z nami”. Zainteresowanie pilską imprezą, która wyjątkowo zacznie się o godzinie 13:00, jest bardzo duże. Do poniedziałku, 2 listopada zapisało się już ponad 400 chętnych. Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem adresu: http://inetsport.pl/node/add/ix-bieg-niepodleglosci


Start do biegu w Miasteczku Krajeńskim.jpg
wtorek, 29 września 2015
Powiat biegał

Najpierw w Miasteczku Krajeńskim (25.09), a dzień później w Wysokiej (26.09) pojawili się niezłomni uczestnicy powiatowego cyklu „Biegaj z nami”. Zarówno piątkowy bieg im. komandora Bolesława Romanowskiego, jak i sobotni wyścig ku czci Powstańców Wielkopolskich spotkały się z dużym zainteresowaniem zawodników, których dotarło więcej niż w poprzednich edycjach obu imprez.


Bieg im. Wysockich Powstańców Wielkopolskich odbędzie się 26 września
środa, 9 września 2015
Spotkajmy się jeszcze raz

Dzień po ściganiu w Miasteczku Krajeńskim cykl „Biegaj z nami 2015”, któremu patronuje starosta pilski Franciszek Tamas, zawita do Wysokiej. Tam czeka nas VII Wysocki Bieg Uliczny im. Powstańców Wielkopolskich – przedostatni etap tegorocznej edycji. Właśnie otrzymaliśmy od organizatorów regulamin wydarzenia. Zachęcamy do lektury i… udziału!


Bieg im. kmdra B. Romanowskiego odbędzie się w tym roku 25 września
piątek, 4 września 2015
Czekamy na bieg w Miasteczku

W ostatni piątek września czeka nas szósta edycja Biegu im. komandora Bolesława Romanowskiego. Impreza, która odbędzie się w gminie Miasteczko Krajeńskie, to kolejny etap powiatowego cyklu „Biegaj z nami”. Start nastąpi o godzinie 15:00 przy Zespole Szkół w Miasteczku. Więcej szczegółów można znaleźć w zamieszczonym poniżej regulaminie.


Bieg odbył się w ostatnią sobotę sierpnia
wtorek, 1 września 2015
Cykl powrócił

Po kilku tygodniach przerwy, przez wielu poświęconej na intensywne przygotowania, biegacze – amatorzy z powiatu pilskiego ponownie uczestniczyli w cyklu „Biegaj z nami”. W ostatnią sobotę sierpnia ponad dwustu zawodników wystartowało w VI Pilskim Biegu Przełajowym im. Jerzego Adamskiego. Niektórym przeszkadzał skwar, inni – wprost przeciwnie – na aurę nie narzekali, koncentrując się głównie na walce ze słabościami własnych organizmów. Wszyscy zostali godnie przyjęci przez organizatorów, z reprezentantami Rady Osiedla Staszyce na czele.


Runda wiosenna cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem
piątek, 7 sierpnia 2015
Ilu nas było, czyli wiosenna runda „Biegaj z nami” w ujęciu statystycznym

Jak nieraz zwykł podkreślać Michał Początek, świetny lekarz oraz przyjaciel powiatowego cyklu od pierwszej edycji, biegacze lubią statystyki. Wychodzimy zatem naprzeciw oczekiwaniom uczestników, proponując krótką, statystyczną wyprawę w nieodległą przeszłość. I jeszcze raz serdecznie zapraszamy na Staszyce – Bieg im. Jerzego Adamskiego, inaugurujący drugą część cyklu „Biegaj z nami 2015”, już 29 sierpnia!