29.07 2017 Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Koncert Powiat pilski

Letni Koncert Disco Polo

W sobotę 29.07.2017 roku  o godzinie 20:00 w Amfiteatrze w Parku Miejskim w Łobżenicy przy ulicy Złotowskiej 16a, odbędzie się Letni Koncert Disco Polo. Impreza współfinansowana jest przez Powiat Pilski, organizatorami koncertu jest Gmina Łobżenica oraz Gminne Centrum Kultury  w Łobżenicy.

Kolejny raz na łobżenickiej scenie zakróluje muzyka Disco Polo, wystąpią między innymi Bobi, Diley oraz Mr. Sebii. Bobi to pseudonim artystyczny Dariusza Maty. Zespół istnieje od 1998 roku, zadebiutował on na festiwalu muzyki tanecznej w Katowickim Spodku. Słynie z takich utworów jak „Szesnaście lat”, „Taki Bobi”, „Bo z dziewczynami”, „Zmienne noce” i inne. Największą popularnością cieszy się piosenka „Heja Hej”, która niemal w siedem miesięcy uzyskała rekordową ilość wyświetleń na portalu You Tube.

Zespół Diley to grupa przyjaciół, a zarazem profesjonalni muzycy, których można zobaczyć w największych stacjach muzycznych w Polsce.
Grupa ta zadebiutowała na Festiwalu muzyki  Disco Polo Edenki 2013.

Sebastian Zys to młody wokalista, a jego pseudonim artystyczny to Mr. Sebii, zasłynął na polskiej scenie za muzykę Disco Polo, jego największym osiągnięciem był teledysk do piosenki „Cipuleńka”, który miał 5 milionów wyświetleń na portalu You Tube.

Po koncercie rozpocznie się zabawa „Pod Chmurką”, którą poprowadzi Dj. Garczarek.

Organizator: Gmina Łobżenica

Data wydarzenia: 29.07.2017 20:00 - 29.07.2017 23:55