16.07 2017 Kultura , Koncert , Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

XVIII Towarzyskie Spotkanie Akordeonistów

Spotkanie Akordeonistów jest cykliczną imprezą o zasięgu regionalnym. Dzięki niej, już od 18 lat, na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Białośliwiu miłośnicy gry na akordeonie mają okazję zaprezentować swoje umiejętności.

Wykonawców ocenia jury w trzech kategoriach wiekowych.

Celem imprezy jest prezentacja  amatorskiego ruchu artystycznego, twórców regionalnych, muzyków ludowych, a także popularyzacja akordeonu i muzyki akordeonowej w środowiskach amatorskich. Przyczynia się do podnoszenia poziomu sztuki wykonawczej w grze solowej na akordeonie.

Spotkanie jest też wydarzeniem towarzyskim pozwalającym spotkać się pasjonatom tego instrumentu, którzy przyjeżdżają do Białośliwia z rodzinami i znajomymi.

Imprezie towarzyszy miła przyjacielska atmosfera, która przyciąga także liczną publiczność.

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Białośliwiu, Powiat Pilski

Data wydarzenia: 16.07.2017 15:00 - 16.07.2017 18:00