20.06 2017 Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Spotkanie z blogerkami i inicjatorkami MLEKOTEKI

Spotkanie z blogerkami i inicjatorkami MLEKOTEKI TydzieÅ„ Promocji Karmienia PiersiÄ… dobiegÅ‚ koÅ„ca, jednak w Pile nie koÅ„czymy na Mlekotece.

Już 20 czerwca pod honorowym patronatem Starosty Pilskiego będziemy gościć trzy niesamowite kobiety. Jedna z nich mówi o sobie "Matka Polka laktatorka", blogerka, laureatka nagrody Blog Roku 2014 i nieprzejednana propagatorka karmienia piersią. Współzałożycielka Fundacji Promocji Karmienia Piersią i "Kwartalnika Laktacyjnego". Pomogła tysiącom kobiet pisząc regularnie bloga hafija.pl - Agata Aleksandrowicz!

Dwie Izy, dwie doule, dwie promotorki karmienia piersiÄ…, zaÅ‚ożycielki ogólnopolskiej Akcji Mlekoteka. Kobiety peÅ‚ne energii i zapaÅ‚u w tworzeniu sprzyjajÄ…cego klimatu do mówienia o tym jakim cudem jest mleko mamy. CaÅ‚e serce wkÅ‚adajÄ… w pomoc innym kobietom. Wsparcie kobiet, rodzin w czasie pierwszych chwil ich nowego, wspólnego życia jest istotnym aspektem ich dziaÅ‚aÅ„. Na co dzieÅ„ pracujÄ… z rodzicami jako: maminiec.eu oraz douladlaciebie.pl - Iza Sztandera oraz Iza Frankowska-Olech!

Podczas spotkania panie poprowadzÄ… dwie prelekcje, po których bÄ™dzie czas na zadawanie pytaÅ„, luźnÄ… dyskusjÄ™ i rozmowÄ™.

1) Odżywianie matki karmiącej - Agata Aleksandrowicz

2) Przygotowanie do karmienia piersiÄ… - Iza Sztandera i Iza Frankowska-Olech

Na spotkanie obowiązują zapisy oraz symboliczna opłata - 10 zł
Mamusie z dziećmi także mile widziane :-)