07.06 2017 Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Kultura Powiat pilski

Aukcja Dzieł Sztuki na rzecz podopiecznych WTZ

Aukcja Dzieł Sztuki na rzecz podopiecznych WTZ Starosta Pilski Eligiusz Komarowski oraz Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Pile serdecznie zapraszają do udziału w XIV Aukcji Dzieł Sztuki, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz uczestników WTZ w Pile przy ul. Motylewskiej oraz WTZ w Morzewie.

Swoje prace na licytację po raz kolejny przekazali zaprzyjaźnieni z WTZ artyści, m.in: Janusz Argasiński, Andrzej Tomaszewski, Hanna Cudnowska-Tomczyk, Jolanta Kępa-Małecka, Stanisław Pręgowski, Krystyna Noska, Małgorzata Biała, Vanessa Pol, Tadeusz Ogrodnik, Alfred Aszkiełowicz, Filip Kowalski, Wojciech Beszterda, Ryszard Dereżyński, Piotr Spek, Lech Szymanowski, Bogusława Różańska, Łukasz Towalewski, Hanna Łastowska, Edward Kreft, Zenon Grześkowiak, Beata Zalewska, Iwona Widawska, Małgorzata Banasiak, Róża Stepa, Danuta Pisarek „Dassara”, Aleksandra Podemska.
Pod młotek pójdą nie tylko obrazy znanych artystów ale również uczestników WTZ-ów.

Aukcja odbędzie się 7 czerwca o godz. 17.00 w sali wiejskiej w Morzewie.

Organizator: PSONI Piła, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Morzewie

Miejsce wydarzenia: Morzewo, gmina Kaczory