04.06 2017
Sport , Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Mistrzostwa Polski LZS w Lekkiej Atletyce

Mistrzostwa Polski LZS w Lekkiej Atletyce Nie lada gratką dla fanów sportu powinna być dwudniowa impreza, która w sobotę i niedzielę zawładnie pilskim stadionem przy ul. Żeromskiego. Mowa o organizowanych po raz pierwszy nad Gwdą Mistrzostwach Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Lekkiej Atletyce. O medale powalczą kadeci, juniorzy i młodzieżowcy. Zawody przyciągną do Piły sportowców reprezentujących wszystkie województwa i aż 122 kluby. Rzecz jasna, w tym gronie nie mogło zabraknąć Pilskiego Ludowego Klubu Sportowego „Gwda”. W sobotę pierwsza część zawodów zacznie się o 9:00, a sesja popołudniowa o 15:00 (wraz z występem orkiestry i oficjalnym otwarciem). Niedzielna część rywalizacji lekkoatletów rozpocznie się o 10:00, a zakończy mniej więcej cztery godziny później.

Organizator: Pilski Ludowy Klub Sportowy GWDA Piła

Data wydarzenia: 03.06.2017 09:00 - 04.06.2017 14:00