UWAGA NIEPEŁNOSPRAWNI STUDENCI !

Data: 19-08-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

UWAGA NIEPEŁNOSPRAWNI STUDENCI !

Informujemy, że rusza kolejny nabór wniosków o dofinasowanie do nauki na poziomie wyższym  w ramach programu „Aktywny Samorząd 2016” - Moduł II. Pomoc dotyczy semestru zimowego roku akademickiego/szkolnego 2016/2017. Wnioski będą przyjmowane w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pile,
w Wydziale Spraw Obywatelskich, Zarządzania Kryzysowego i Aktywizacji Niepełnosprawnych pod adresem:
Al. Niepodległości 33/35 (pokój 221) w terminie:  od dnia 1 września do 10 października 2016 r.

Formularze wniosków do pobrania znajdują się na stronie www.powiat.pila.pl, w zakładce niepełnosprawni w powiecie/ druki do pobrania.

Uwaga! Prosimy o składanie uzupełnionych wniosków wraz z wymaganymi załącznikami (kserokopie - oryginały dokumentów do wglądu).

Więcej informacji na temat programu „Aktywny Samorząd” można uzyskać na stronie internetowej PFRON  (www.pfron.org.pl) lub pod numerem telefonu 67 210 93 91.