28.06 2017 Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Bezpłatne warsztaty z prawa budowlanego

Bezpłatne warsztaty z prawa budowlanego Szanowni Państwo,
Starosta Pilski Eligiusz Komarowski oraz Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pile Milena Tomasz, zapraszają na bezpłatne WARSZTATY Z PRAWA BUDOWLANEGO, które odbędą się 28 czerwca br. w Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra” przy ul. Okrzei 9  w Pile.

W programie:
10.00                  Otwarcie warsztatów
                            Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski
                            Milena Tomasz, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pile
10.15 - 11.00      Prelekcja pt. „Proces pozyskiwania pozwoleń na budowę”
                           Aleksandra Kinowska, Dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Pile
11.00 – 11.30     Dyskusja
11.30 – 12.30     Prelekcja pt. „Proces realizacji inwestycji. Utrzymanie obiektów budowlanych. Samowole budowlane.”
                           Milena Tomasz, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pile
12.30 – 14.30     Dyskusja
14.30                  Pożegnanie uczestników

Na zgłoszenia uczestników oraz propozycje pytań/zagadnień czekamy do 26 czerwca br. pod adresem: promocja@powiat.pila.pl

W czasie warsztatów, w godz. 10.00 - 15.30, na stoiskach w holu MDK dyżur będą pełnić specjaliści – pracownicy Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Pile oraz Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Pile, którzy na bieżąco będą udzielać porad.

Organizator: Powiat Pilski, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego

Data wydarzenia: 28.06.2017 10:00 - 28.06.2017 14:30