Bezpłatne szkolenie z funduszy europejskich dla przedsiębiorców!

Data: 29-09-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Bezpłatne szkolenie z funduszy europejskich dla przedsiębiorców!

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Poznań przy Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu, wspólnie z Biurem Posła do Parlamentu Europejskiego Krystyny Łybackiej, przy współpracy ze Starostą Pilskim Eligiuszem Komarowskim mają przyjemność zaprosić na bezpłatne szkolenie pod nazwą:

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW na lata 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 5 października, w godz. 10:00 – 14:00. Miejsce: sala nr 39 (parter).

- Wraz z Panią Poseł serdecznie zapraszam do Starostwa Powiatowego w Pile na tak wartościowe szkolenie. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń. O funduszach europejskich i przewadze ekonomicznej tych, którzy umieją z nich korzystać, napisano już bardzo wiele. Powiat Pilski też często sięga po środki zewnętrzne. Mogę zapewnić, że warto, ponieważ korzyści są ogromne. Jestem pewien, że uczestnicy tego bezpłatnego szkolenia nie będą zawiedzeni – powiedział Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Europe Direct to zarządzana przez Komisję Europejską sieć informacyjna, której początki sięgają 2005 roku. W jej skład wchodzi ponad 500 organizacji z całej Europy, prowadzących Punkty Informacyjne Europe Direct oraz Centra Dokumentacji Europejskiej. Punkt w Poznaniu, prowadzony przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą, powstał 1 stycznia 2009 roku. Zajmuje się szeroko rozumianą informacją i i edukacją europejską oraz promocją Unii Europejskiej. Zapewnia fachowe i bezpłatne usługi informacyjne. Kierownikiem projektu w Poznaniu jest Bogumiła Frąckowiak, która osobiście będzie prowadzić czwartkowe szkolenie w Pile.

Program bezpłatnego szkolenia w Starostwie Powiatowym w Pile (czwartek, 5 października):

10.00 Zasady wydatkowania funduszy w perspektywie finansowej 2014-2020

Wsparcia dla przedsiębiorców – informacje ogólne

11.30 przerwa kawowa

11.45 Priorytety inwestycyjne wspierające wzmacnianie konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw, specyfika wsparcia – krajowe i regionalne inteligentne specjalizacje

13.00 przerwa kawowa

13.15 Krótka prezentacja Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego – działania skierowane do przedsiębiorców.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez przesłanie wypełnionego Formularza zgłoszeniowego na maila: europedirect-poznan@irpoznan.com.pl .

FORMULARZ DO POBRANIA

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.