Brydżowe rozgrywki na działkach

Data: 21-07-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Brydżowe rozgrywki na działkach Za nami pierwsza edycja Działkowego Brydża Sportowego zorganizowanego przez Rodzinny Ogród Działkowy MALWA oraz Koło Brydżowe Klubu Seniora w Pile. Patronat nad imprezą objął starosta pilski Eligiusz Komarowski.

W zawodach wzięło udział 16 dwuosobowych drużyn, które rywalizowały w pięknej scenerii ogrodów działkowych MALWA przy ul. Wawelskiej. W klasyfikacji generalnej I miejsce zajęli Tadeusz Bryła i Artur Eldar, którzy wywalczyli Puchar Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego, II miejsce zdobyli Mariusz Gawrych i Janusz Kruszewicz otrzymując Puchar Prezesa ROD MALWA Ryszarda Grzelaka, a III miejsce Piotr Solecki i Marcel Solecki Junior, którzy zdobyli Puchar Prezesa Koła Brydżowego Klubu Seniora Jerzego Sadowskiego. Na zakończenie organizatorzy przygotowali dla uczestników poczęstunek w typowo działkowym stylu.

- Mam nadzieję, że turniej brydżowy działkowców i seniorów odbywać się będzie cyklicznie, bo warto wspierać takie inicjatywy. Jestem przekonany, że każda kolejna edycja przyciągać będzie coraz więcej uczestników. Dziękuje i raz jeszcze pozdrawiam Wszystkich uczestników oraz organizatorów – powiedział Przemysław Pochylski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.

Zdjęcia: ROD MALWA