Nasz człowiek z nagrodą Marszałka!

Data: 10-10-2012    Drukuj     UdostÄ™pnij     UdostÄ™pnij

Nasz człowiek z nagrodą Marszałka!

Wojciech SkowroÅ„ski, wielki przyjaciel powiatu pilskiego, miÅ‚oÅ›nik turystyki i organizator wydarzeÅ„ znakomicie promujÄ…cych póÅ‚nocnÄ… WielkopolskÄ™ zostaÅ‚ laureatem Konkursu Fotograficznego o NagrodÄ™ MarszaÅ‚ka Województwa! ZwyciÄ™zców uhonorowano podczas obchodów Åšwiatowego Dnia Turystyki w Murowanej GoÅ›linie. – Wszystkie fotografie wykonaÅ‚em na terenie naszego powiatu – mówi laureat. – Ziemia Pilska ma wiele piÄ™knych miejsc do zaprezentowania, trzeba je tylko umiejÄ™tnie odkrywać.

Gratulujemy wyróżnienia, życzÄ…c wiele satysfakcji w poznawaniu wciąż nieodkrytych zakÄ…tków Wielkopolski.

ZdjÄ™cia: Wojciech SkowroÅ„ski. Prawa autorskie przeniesione na Organizatora I Konkursu Fotograficznego o NagrodÄ™ MarszaÅ‚ka Województwa Wielkopolskiego

Zapisz siÄ™ na newsletter