Spotkają się we wrześniu

Data: 02-07-2012    Drukuj     UdostÄ™pnij     UdostÄ™pnij

Spotkają się we wrześniu

To bÄ™dÄ… piÄ™kne zawody. 22 wrzeÅ›nia w niemieckim powiecie Schwalm – Eder gospodarze zmierzÄ… siÄ™ z reprezentacjÄ… powiatu pilskiego. WspóÅ‚zawodnictwo bÄ™dzie dotyczyć lekkiej atletyki oraz piÅ‚ki nożnej w wydaniu mÅ‚odzieżowym. SzczegóÅ‚y spotkania obie strony ustaliÅ‚y w ostatniÄ… sobotÄ™ czerwca.

Do Starostwa Powiatowego w Pile zawitaÅ‚a szeÅ›cioosobowa delegacja z Niemiec, która w celach organizacyjnych spotkaÅ‚a siÄ™ ze StarostÄ… MirosÅ‚awem Mantajem, Etatowym CzÅ‚onkiem ZarzÄ…du Stefanem Piechockim oraz przedstawicielami pilskich klubów sportowych. KorzystajÄ…c ze sposobnoÅ›ci, goÅ›cie z partnerskiego powiatu odwiedzili również miejsca zwiÄ…zane ze sportem i kulturÄ… w Pile.

Po raz kolejny okazaÅ‚o siÄ™, że wspóÅ‚praca pomiÄ™dzy obiema jednostkami ukÅ‚ada siÄ™ modelowo.

Zapisz siÄ™ na newsletter