Ważne zmiany w wydziale komunikacji dla interesantów

Data: 17-07-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Ważne zmiany w wydziale komunikacji dla interesantów Od 23 lipca ważne zmiany w Wydziale Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Pile. Zgodnie z zarządzeniem Starosty Pilskiego obowiązywać będą nowe godziny, w których przyjmowani będą interesanci.

Najważniejsza zmiana wprowadzona zostanie w poniedziałek, kiedy wydział będzie przyjmował interesantów od godz. 8 do godz. 16.30. Poprzednio pracował do godz. 17. Ale skróci się czas oczekiwania, bo otwarte będą wszystkie stanowiska.
W pozostałych dniach od wtorku do piątku interesanci będą przyjmowani w godzinach od 8.00 do 15.00. Obsługa będzie prowadzona również na wszystkich stanowiskach.
- Ujednolicenie godzin pracy w tygodniu i obsługa na wszystkich stanowiskach, wraz ze zniesieniem kilkuosobowych dyżurów, powinny usprawnić pracę wydziału – powiedziała Beata Kozioł, dyrektor Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Pile.
A już niebawem kolejne ważne zmiany, które usprawnią rejestrację pojazdów i wymianę dowodów rejestracyjnych. A tych spraw wydział obsługuje najwięcej. Tylko w pierwszym półroczu 2018 roku wydał blisko 18,5 tysiąca decyzji dotyczących samych rejestracji pojazdów.
Ale o kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco.