Polecamy ciekawe wydarzenia na weekend

Data: 15-06-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Polecamy ciekawe wydarzenia na weekend Polecamy wydarzenia na weekend, organizowane pod patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego i wsparciu Powiatu Pilskiego. Tym razem najwięcej będzie działo się w sobotę, 16 czerwca.

PIŁA
- O godz. 10.00 na stadionie przy ul. Okrzei w Pile zacznie się turniej bramkarzy o Puchar Starosty Pilskiego. Warto przyjść i podziwiać najlepszych.
- O godz. 11.00 na Jadwiżynie, w filii nr 6 biblioteki spotkanie z Mateuszem Wysockim, autorem książki dla dzieci "Las Zabaw" i wspólne czytanie.
- O godz. 16.00 w hali sportowej PWSZ w Pile przy Podchorążych 10 - wielki turniej taneczny par z UKS MDK "Iskra" w Pile - na zakończenie roku szkolnego. Będzie co podziwiać.
O godz. 10.00 rusza Enea Streetball 2018 o Puchar Starosty Pilskiego czyli XIV Ogólnopolski Turniej Koszykówki Ulicznej. Miejsce: boisko Orlik SP nr 1, przy Staromiejskiej 11.

GM. SZYDŁOWO
W Dobrzycy, niedaleko Piły odbędzie się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka przygotowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych DOBRZYCA. W programie: godz. 9.00 zawody wędkarskie, a o godz. 12 piknik rodzinny w Starym Młynie. Dla uczestników zawodów przewidziane są nagrody, a w ramach pikniku bezpłatny poczęstunek. Podczas pikniku rodzinnego odbędą się różne zabawy integrujące rodziny.

W Tarnowie z kolei już o godz. 9.00 zaczynie się "Święto Ryby i Wody", duże wydarzenie rekreacyjno-sportowe.
Szczegóły na plakatach.