To będzie rewelacyjna zabawa dla wszystkich. Zapraszamy!

Data: 25-05-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

To będzie rewelacyjna zabawa dla wszystkich. Zapraszamy! Już w najbliższą sobotę, 26 maja, o godz. 16. zapraszamy na stadion przy ul. Okrzei na Rodzinny Piknik Country nad Gwdą. To będzie rewelcyjna zabawa dla wszystkich. Oprócz koncertów bedą liczne konkursy z nagrodami, a dla dzieci dmuchane zamki za darmo! Zapewniamy świetną zabawę pod chmurką przy dobrej muzyce dla całych rodzin.

Wystąpią cztery znane zespoły: Alicja Boncol & Koalicja, Good Time Music, Honky Tonk Brothers i z pewnością znany dobrze masowej już publiczności - Gang Marcela. Wszystkie na pewno porwą publiczność do tańca.

Do tego będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji: zawody Prawdziwych Twardzieli o Puchar Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego: ujeżdżanie byka, dojenie krowy, skoki w workach, a dla dzieci specjalnie utworzona STREFA MAŁEGO KOWBOJA i wspomniane dmuchane zamki i to za darmo!

Będzie dużo stoisk gastronomicznych i wiele innych niespodzianek. Mieszkańcy Piły i powiatu, nie siedźcie w domu. Pogoda ma być też świetna i pamiętajcie: tego dnia wszystkie drogi prowadzą na stadion na Okrzei!