Zawodnicy 4Run Team Piła biegali w Salzburgu

Data: 07-05-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zawodnicy 4Run Team Piła biegali w Salzburgu Dzięki wsparciu Powiatu Pilskiego, silna reprezentacja klubu 4Run Team, działającym w Pile od kilku sezonów, mogła wziąć udział w zawodach biegowych na malowniczych trasach Salzburga (Austria). Zaproszenie dla sportowców wystosowali reprezentanci naszego partnerskiego powiatu Schwalm-Eder w Niemczech.

Nasi zawodnicy uzyskali świetne rezultaty: Piotr Sikorski ukończył maraton w czasie 2:58:25, Rafał Bosianek finiszował z wynikiem 3:01:55, Mateusz Pałys – 3:07:09, a Mariusz Andrzejczak – 3:08:02.
Z kolei trasę półmaratonu bardzo szybko pokonała Ewelina Salwa, która dobiegła z wynikiem 1:33:14. Dystans 21,1 km przebiegli także: Kamila Bosianek, Magdalena Kot, Waldemar Łastowski i Krzysztof Pabich. Na uwagę zasługuje fakt, że sobotę biegacze również spędzili bardzo aktywnie, zdobywając dwa alpejskie szczyty: Jenner (1874 m n.p.m) i Schnebstein (2276 m n.p.m.). Gratulujemy sukcesów!
Dzięki uprzejmości naszych niemieckich przyjaciół, wszyscy spędzili czas w należącym do powiatu ośrodku wczasowym w miejscowości Schonau am Koningsee u podnóża Alp.