W mikołajki sprawili uśmiech najmłodszym

Data: 07-12-2017    Drukuj     UdostÄ™pnij     UdostÄ™pnij

W mikołajki sprawili uśmiech najmłodszym
Na 6 grudnia dzieci zawsze czekają z niecierpliwością. Chociaż Pierwsza Gwiazdka na niebie i lampki na choince w wielu domach zaświecą dopiero za kilkanaście dni, to już teraz, w dniu świętego Mikołaja, zapachniało Bożym Narodzeniem i… prezentami.

W mikoÅ‚ajki jedyne, czego brakowaÅ‚o, to Å›niegu. Bo sÅ‚odkich upominków przekazano dzieciom wiele. DoroÅ›li zadbali, aby tego dnia na twarzach ich pociech królowaÅ‚ uÅ›miech.  Z koszem sÅ‚odyczy i dobrym sÅ‚owem dla najmÅ‚odszych wybraÅ‚ siÄ™ również Eligiusz Komarowski, starosta pilski, który odwiedziÅ‚ maÅ‚ych pacjentów Szpitala Specjalistycznego w Pile oraz dzieci z pilskich Koszyc. Spotkanie mikoÅ‚ajkowe na Koszycach zorganizowaÅ‚y rada i zarzÄ…d tamtejszego osiedla.

Do pilskiego szpitala z upominkami i czerwonymi balonikami dotarła także delegacja z Komendy Powiatowej Policji w Pile. Z kolei dzieci w Szpitalu Powiatowym w Wyrzysku odwiedziła ze słodkim poczęstunkiem Iwona Schulz, radna rady powiatu w Pile.

- Z okazji mikołajek, a także nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i nowego roku już teraz każdemu z Państwa – dzieciom i dorosłym - serdecznie życzę wiele radości, spełnienia marzeń oraz wyłącznie pogodnych i szczęśliwych chwil. Wszystkiego najlepszego! – mówi starosta.
Zapisz siÄ™ na newsletter