Starosta podziękował policjantom

Data: 17-11-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Starosta podziękował policjantom W Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz Dnia Służby Cywilnej. W uroczystości udział wziął Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, który listami gratulacyjnymi oraz nagrodami wyróżnił czterech funkcjonariuszy z pilskiej komendy. Pilscy policjanci 6 listopada wzięli udział w spektakularnej akcji ratowniczej, mającej na celu wyciągnięcie na brzeg rzeki starszego mężczyzny, a następnie podjęli jego reanimację.

Bardzo dziękuję za profesjonalizm i postawę godną najwyższego uznania. Takie zdarzenia utwierdzają mieszkańców powiatu w przekonaniu, że dzięki oddanym służbie policjantom mogą czuć się bezpiecznie. Życzę osiągnięcia wszelkich zamierzeń na gruncie zawodowym i spełnienia wszystkich marzeń – powiedział Eligiusz Komarowski.

W akcji ratowniczej wzięli udział: sierż. sztab. Mariusz Cecki, sierż. sztab. Grzegorz Woś, sierż. Grzegorz Czaronek i sierż. Paweł Roćko. Dziękujemy!
Dodajmy, że podczas spotkania I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile kom. Mariusz Wiśniewski wręczył pracownikom cywilnym oraz policjantom wyróżnienia i nagrody, dziękując za profesjonalizm oraz zaangażowanie w codziennej pracy.