A jednak zagrają! Zapraszamy na mecz Powiat – Mieszkańcy!

Data: 14-10-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

A jednak zagrają! Zapraszamy na mecz Powiat – Mieszkańcy! Co prawda nie z drużyną Urzędu Miasta Piły, której kapitan Piotr Głowski, kilka tygodni temu poinformował oficjalnym pismem kapitana Eligiusza Komarowskiego, iż z powodu problemów zdrowotnych części pracowników Urzędu Miasta, nie jest w stanie wystawić drużyny na charytatywny mecz o „Puchar Przyjaciela Osoby Niepełnosprawnej”, którego dochód od 10 lat zawsze przekazywany był na rzecz osób będących w szczególnej potrzebie, ale za to z mieszkańcami stolicy powiatu pilskiego. Tym razem na pewno nie będzie walkowera!

Będzie się wiele działo.  Już w środę - 18 października na stadionie przy ul. Okrzei w Pile, reprezentacja Starostwa Powiatowego w Pile zagra mecz piłkarski z Mieszkańcami Powiatu. Początek spotkania o godz. 16.30. Imprezie będzie towarzyszyć zbiórka pieniędzy na leczenie ciężko chorej Michelle Koteckiej.

- Zapraszam do udziału każdego, kto ma ochotę pograć z nami w piłkę - kobiety, mężczyzn, starszych i młodszych. Drużyny zbudujemy spontanicznie. Każdy otrzyma swoją szansę, żeby wybiec na boisko chociaż na kilkadziesiąt sekund, a zmiany zawodników nie będą ograniczone liczbowo. Liczę, że ten charytatywny mecz zainteresuje zarówno amatorów piłki nożnej jak i kibiców. Myślę, że przed nami radosny, pełen optymizmu mecz przyjaźni. Do zobaczenia w środę! – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Tę datę warto zapamiętać: 18 października (środa), godz. 16.30, stadion przy ul. Okrzei w Pile. Zagraj razem z nami!