Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
BIP

JARG-MOT Górka w nowej siedzibie

Data: 19-06-2017    Drukuj     Udostępnij

JARG-MOT Górka w nowej siedzibie Pilskie, rodzinne firmy się rozwijają i inwestują. Jednym z przykładów jest firma JARG-MOT Górka, która dziś oficjalnie otworzyła nową siedzibę przy ulicy Philipsa 2. Sklep zajmuje powierzchnię 200 metrów kwadratowych, a hurtownia blisko 300. Właścicielom i pracownikom gratulacje złożył starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Firma JARG-MOT Górka powstała w 1989 roku i był to jeden z pierwszych prywatnych sklepów branży motoryzacyjnej w Pile. Dziś firma ma własną nowoczesną siedzibę, zaangażowanych pracowników i liczne, wierne grono klientów.

- Państwo Górka są najlepszym przykładem na to, że rodzinne firmy w Pile świetnie sobie radzą. Że inwestując w technologie, pracowników, dbając o klientów, można odnieść sukces. Gratuluję im przede wszystkim wytrwałości w prowadzeniu biznesu oraz odwagi gwarantującej rozwój – mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski.

- Dobra logistyka, komputeryzacja i zaangażowanie to recepta na sukces naszej firmy. Właśnie to sprawia, że możemy być atrakcyjni dla naszych klientów. Jednak trzeba przyznać, że w starym punkcie sprzedaży przy ulicy Bydgoskiej 12c osiągnęliśmy maksimum na powierzchni, którą dysponowaliśmy. W związku z tym zapadła decyzja o poszukiwaniu atrakcyjnej działki i budowie nowego obiektu. Od dzisiaj rozpoczynamy nowy rozdział w historii naszej firmy – mówi Ryszard Górka, właściciel JARG-MOT Górka.

- 28 lat bytności na pilskim rynku motoryzacyjnym to długi czas jednak go nie marnowaliśmy, z roku na rok zwiększaliśmy asortyment. Równe tempo wzrostu zawdzięczamy miłej atmosferze i fachowej obsłudze. Może nie wielkimi, ale średnimi krokami, idziemy do przodu – dodaje Janina Górka, właścicielka JARG-MOT Górka.

JARG-MOT to firma rodzinna, pracują w niej również dwaj synowie państwa Górka. Firma zatrudnia dziesięciu pracowników.