Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
BIP

CZADowy konkurs na ostatniej prostej. Gratulujemy zwycięzcom!

Data: 18-05-2017    Drukuj     Udostępnij

CZADowy konkurs na ostatniej prostej. Gratulujemy zwycięzcom!
W czwartek, 18 maja odbyło się wręczenie nagród laureatom ostatniego etapu I edycji  CZADowego konkursu, organizowanego przez pilskie Starostwo i Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pile. Przedsięwzięcie nieustannie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców powiatu pilskiego, którym było dedykowane.
Osobom, które prawidłowo odpowiedziały na pytania konkursowe i miały szczęście w losowaniu, starosta Eligiusz Komarowski wraz komendantem powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Pile, bryg. Rafałem Mrowińskim wręczyli czujki tlenku węgla oraz upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Pile.
- Czujniki to najprostszy sposób na zabezpieczenie mieszkania przed czadem, dlatego każde gospodarstwo domowe powinno być w nie wyposażone. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w „CZADowym konkursie”. Już teraz zapraszam na kolejną edycję tego przedsięwzięcia – powiedział starosta Eligiusz Komarowski.
- Zatrucie tlenkiem węgla, czyli czadem, jest wyjątkowo niebezpieczne, może prowadzić nawet do śmierci. Dlatego należy pamiętać o użytkowaniu urządzeń zgodnie z instrukcją i o wietrzeniu pomieszczeń. A czujniki mogą nam tylko pomóc - dodał bryg. Rafał Mrowiński.
 
Laureaci „CZADowego konkursu”:
Pani Agnieszka Dereżyńska z Dolaszewa,
Pani Kamila Kozak z Piły,
Pan Michał Miszczak z Piły.