Ania Wyszkoni na podsumowaniu powiatowej kampanii prozdrowotnej

Data: 01-03-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Ania Wyszkoni na podsumowaniu powiatowej kampanii prozdrowotnej

Już  w najbliższą sobotę, 4 marca 2017r. w Galerii VIVO odbędzie się koncert Ani Wyszkoni, który będzie zwieńczeniem kampanii prozdrowotnej Powiatu Pilskiego Rakowi mówimy NIE. Profilaktyka=Zdrowie.

Całe wydarzenie rozpocznie się o godz. 14.00 i będzie obfitowało w wiele atrakcji. Na specjalnie przygotowanej scenie, lekarz i dietetyk będą udzielać porad na temat zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania. Ponadto mistrz kuchni Zenon Hołubowski będzie przygotowywał dietetyczne potrawy, których uczestnicy spotkania będą mogli oczywiście spróbować. Dodatkowo trenerzy Calypso będą zachęcać publiczność do wspólnych ćwiczeń. Spotkanie uświetni koncert Ani Wyszkoni, który rozpocznie się ok. 17.00.

- Tym przedsięwzięciem chcemy podziękować mieszkańcom za udział w naszej kampanii prozdrowotnej. Tylko przez ostatni miesiąc, podczas ośmiu spotkań w pilskich galeriach handlowych, z bezpłatnych porad zdrowotnych, skorzystało ponad 1000 osób, i mam nadzieję, że będą one impulsem dla wielu z nich, do właściwego zadbania o własne zdrowie – mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski. - Serdecznie zapraszam mieszkańców Piły i powiatu pilskiego w najbliższą sobotę do Galerii VIVO w Pile. Bądźmy tego dnia razem!

Kampania prozdrowotna Powiatu Pilskiego „Rakowi mówimy NIE. Profilaktyka=Zdrowie” realizowana jest w ramach programu poprawy zdrowia publicznego, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 i budżetu państwa.