Marzenia uda się spełnić!

Data: 17-12-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Marzenia uda się spełnić!

Dzięki otwartości ludzi dobrej woli, ponad 150 dzieci z najuboższych rodzin, zamieszkujących gminy Piła i Szydłowo, będzie mogło radośniej spędzić nadchodzące Święta. Wszystko dzięki akcji „Pusta Choinka”, którą niemal przez całą sobotę żyła Galeria Atrium Kasztanowa. Chętnych do zakupienia prezentów dla najmłodszych nie brakowało. Bombki z listami życzeń znikały z drzewka bardzo szybko. W podobnym tempie rosła góra podarunków przekazanych przez klientów sklepu. Jeszcze raz okazało się, że Święta sprzyjają stawaniu się lepszym.

Organizatorami „Pustej Choinki” były: Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski oraz Centrum Charytatywno – Opiekuńcze Caritas w Pile. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem sprawowali: Ksiądz Biskup Edward Dajczak, ordynariusz diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej, Starosta Pilski Mirosław Mantaj oraz Prezydent Piły Piotr Głowski.