Pierwsza Gwiazdka zabłysła w Kaczorach

Data: 04-12-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Pierwsza Gwiazdka zabłysła w Kaczorach

Na grudzień czekają z utęsknieniem niemal wszyscy. Wraz z jego rozpoczęciem bożonarodzeniowy klimat można poczuć prawie na każdym kroku, ludzie starają się być sobie bliżsi… W tym roku pierwszy dzień grudnia był w powiecie wyjątkowo świąteczny. A stało się tak z okazji Gwiazdkowej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych, którą w Kaczorach po raz kolejny przygotowało Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Pile.

Przewodniczący LZS Wiesław Łoś miał powody do radości. Dziewięć reprezentacji z całego powiatu bawiło się doskonale, rzucając piłką lekarską, wieszając wycinanki, biegając z woreczkiem na głowie, a nawet tańcząc. Wspaniałe były nagrody, zaś jeszcze większy - entuzjazm z małych sukcesów, jakie tego dnia odniósł każdy, bez wyjątku, uczestnik Olimpiady. To było naprawdę wyjątkowe spotkanie.

Organizację zawodów wsparły: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Powiat Pilski oraz Gmina Kaczory.

Wyniki:
1. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. M. Grzegorzewskiej w Pile