Mały jubileusz

Data: 04-12-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Mały jubileusz

Po raz piąty pracownicy domów pomocy społecznej działających na terenie powiatu pilskiego spotkali się podczas integracyjnego Turnieju Piłki Siatkowej. Już tradycyjnie, okazją były obchody Dnia Pracownika Socjalnego. Przeprowadzone w hali sportowej w Wyrzysku zawody zorganizowała obsługa Domu Pomocy Społecznej w Falmierowie z Dyrektor Barbarą Klóską na czele.

Zawodnicy, dopingowani między innymi przez Starostę Pilskiego Mirosława Mantaja i Burmistrz Wyrzyska Marię Bratkowską, stoczyli wiele ciekawych spotkań. Po ich zakończeniu okazało się, że tytuł mistrza powiatu trafił w ręce reprezentacji DPS w Rzadkowie. Kolejne miejsca zajęły: DPS w Falmierowie, DPS w Chlebnie oraz DPS w Dębnie.

Jak widać, siatkówkę lubią i z powodzeniem uprawiają mieszkańcy każdego zakątka Ziemi Pilskiej.