Tworzyli własne filmy

Data: 27-11-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Tworzyli własne filmy

O tym, że przedsięwzięcie „Książka jest O.K.!” to cykl wyjątkowy, mieliśmy okazję przekonać się niejeden raz. Kolejny dowód na prawdziwość tych słów przyniosły ubiegłotygodniowe spotkania dzieci z Piły i Bądecza w gminie Wysoka z Łukaszem i Aleksandrą Wiese, animatorami plastyki intermedialnej. Uczestnicy zajęć, wspólnymi siłami, przy wsparciu specjalistów, utworzyli własny film! Sami wykonali postacie i scenografię, pracowali nad scenariuszem i wreszcie utrwalili całość przy użyciu fachowego sprzętu. Pracy było wiele, ale nikt nie żałował czasu spędzonego przy produkcji nagrania.

„Książka jest O.K.!” to autorski pomysł pracowników Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Pantaleona Szumana w Pile. Honorowy patronat nad akcją sprawują Starosta Pilski Mirosław Mantaj i Prezydent Piły Piotr Głowski.