W Związku zmian nie było

Data: 22-10-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

W Związku zmian nie było

Delegaci byli zgodni – rolę przewodniczącego Nadnoteckiego Szkolnego Związku Sportowego w Pile powierzono dotychczasowemu szefowi, Markowi Święszkowskiemu. Dyrektor Zespołu Szkół im. S. Staszica w Pile będzie zatem kierował NSZS przez kolejne cztery lata.

Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy Związku odbył się w świetlicy pilskiej „Nafty”. Uczestniczyli w nim przedstawiciele placówek oświatowych i klubów sportowych z całego powiatu, a także Dyrektor Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Pile, Jolanta Lubińska. W trakcie spotkania do zgromadzonych dołączyli Starosta Pilski Mirosław Mantaj i Prezydent Piły Piotr Głowski. Włodarze Powiatu i Miasta pogratulowali nowo wybranemu Zarządowi, przekazali również gratulacje wielce zasłużonemu dla sportu dzieci i młodzieży Marianowi Barełkowskiemu, który otrzymał tytuł Honorowego Przewodniczącego NSZS. - Mam nadzieję, że podczas kolejnych czterech lat działalności w finansowanie Związku aktywnie włączą się wszystkie gminy powiatu pilskiego. Przecież w zawodach biorą udział setki uczniów mieszkających w każdej z nich i takie wsparcie byłoby jak najbardziej uzasadnione – powiedział do zgromadzonych Starosta.