Zaprezentuj swoją książkę!

Data: 18-10-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zaprezentuj swoją książkę!

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile po raz kolejny przygotowała atrakcję dla lokalnych artystów w każdym wieku. Tym razem mowa o konkursie „Stwórz własną książkę”, będącym jednym z elementów akcji „Książka jest O.K.!”. Przedsięwzięciu patronują Starosta Pilski oraz Prezydent Miasta Piły.

Tematyka pracy jest dowolna, podobnie jak forma przedstawienia własnego dzieła. Adresatami konkursu są dwie grupy odbiorców: dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat oraz rodziny, bądź grupy przyjaciół lub znajomych. Termin nadsyłania prac na adres Biblioteki (ul. Buczka 14, 64-920 Piła, z dopiskiem „Stwórz własną książkę”) mija 15 listopada. Bardziej szczegółowych informacji można zasięgnąć pod numerem telefonu: 67 351 79 03 lub mailowo: informacja@biblioteka.pila.pl. Zapraszamy do udziału!